Mobilūs ir surenkami namai

Apis    Apis-2  LEO
Daugiau apie projektą APIS I  Daugiau apie projektą APIS II  Daugiau apie projektą LEO

RIA FLEXIBLE mobilus namas

•  tai stilių, šiuolaikines technologijas, praktiškumą ir komfortą vienijantis  savyje produktas, skirtas įžvalgiems žmonėms, vertinantiems savo laiką ir svajojantiems apie jaukų gyvenimą be nereikalingų rūpesčių;

•  tai kilnojamas statinys, pagamintas iš tarpusavyje sujungtų mobilių modulinių segmentų, kuris lengvai transportuojamas, transformuojamas pritaikant įvairiems užsakovo poreikiams: šeimos namui, savaitgalio būstui, sodybai, jaunuolio ar studento gyvenamajam būstui, mobiliam biurui, lauko kavinei, pirčiai, mobiliai parduotuvei ar kitos paskirties statiniams;

•  tai statinys, pritaikytas įvairioms klimato sąlygoms – patogus gyventi tiek karštos vasaros tiek atšiaurios žiemos metu. Naudojamos naujos technologijos, ekologiškos  ir šilumą taupančios medžiagos užtikrina komfortabilaus gyvenimo kokybę.

RIA FLEXIBLE mobilaus namo privalumai:

•  Modernus dizainas ir racionalus išplanavimas
RIA Flexible architektūra paprasta, šiuolaikiška, funkcionali. Fasadams naudojama medžio apdaila suteikia jaukumo, o dideli namo langai erdvės pojūtį ir galimybę grožėtis aplinkine gamta.  Mėgstantiems daugiau laiko praleisti gamtoje suprojektuotos lauko terasos su ažūrinėmis atitvaromis, suteikiančiomis privatumo ir apsaugančiomis nuo tiesioginių saulės spindulių bei kritulių. Vasarą nuo saulės, o kitu metų laiku ir nuo smalsių žvilgsnių, saugo ant langų įrengtos žaliuzės.  Mėgstantiems pasikaitinti siūlomi keli įvairaus dydžio pirties variantai.
RIA Flexible namas sudarytas iš pagrindinio bazinio modulio, prie kurio yra jungiami papildomi segmentai pagal užsakovo poreikius. Bazę sudaro san. mazgas ir gyvenamasis kambarys su atvira virtuve – mažiausias mobilus namas, kurio bendras plotas yra 28.10 m2.

Iš modulinių segmentų galima sukomplektuoti iki 84 m2 bendro ploto vieno arba dviejų aukštų namą.  Vykdant ir planuojant didesnio ploto namo segmentus, ruošiamas ir derinamas atskiras individualus projektas su užsakovu.

•  Lengvai transportuojamas ir greitai surenkamas statybos vietoje
Vienas iš pagrindinių RIA Flexible namo pranašumų – mobilumas, kurį užtikrina tvirta statinio konstrukcija ir išorės gabaritai. Tereikia paruošti vietą sklype, pagrindą ant kurio bus statomas namas. Siūlome savo pagalbą įrengiant pagrindą, tinkantį konkrečiam sklypui.  Surinkimas vietoje trunka nuo dienos iki dviejų savaičių, priklausomai nuo sklypo, bei išorinių elektros ir kitų pageidaujamų inžinerinių  tinklų.

•  Pilnai įrengtas – su vidaus ir išorės apdaila
Mobilių modulių gamyba vyksta gamybinėse patalpose. Į statybos vietą atvežami jau pagaminti moduliai su išorės ir vidaus apdaila, elektros instaliacija bei vidaus inžinerine įranga. Apdailą ir įranga užsakovas pasirenka pagal poreikį. Statybos vietoje moduliniai segmentai sumontuojami tarpusavyje.

•  Kokybiškas ir šiltas namas;
RIA Flexible namas pritaikytas gyventi tiek vasarą tiek žiemą. Gamyklinėse patalpose surinktos konstrukcijos garantuoja kokybę ir patvarumą. Tokiu būdu išvengiami defektai, galintys atsirasti statant namą lauko sąlygomis. Be to metalinis karkasas garantuoja statinio ilgaamžiškumą, stabilumą, transportavimo galimybes ir esant poreikiui vietos keitimą. Statinio konstrukciniai mazgai ir naudojamos šilumos izoliacinės medžiagos užtikrina šilumos taupymą, o mūsų siūloma įranga ir šildymo efektyvumą.

•  Galimybė sumodeliuoti individualų variantą, pagal užsakovo poreikius
RIA Flexible namas lengvai pritaikomas įvairiems užsakovų poreikiams. Pasirinkus reikiamą vidaus įrangą, tai gali būti savaitgalio sodyba, jaunuolio gyvenamasis būstas, mobilus biuras ar kavinė. Suprojektuoti įvairaus dydžio bendrojo ploto ir skirtingos konfigūracijos namų planai. Kaip naujovę, atsižvelgus i užsakovų pageidavimus, siūlome kelis įvairaus dydžio mobilios pirties variantus.

•  Patogus ir greitas įsigijimo procesas
Įsigyti RIA Flexible namą paprasta – užsakovui tereikia išsirinkti patikusį modelį, jo apdailą,  siūlomą aktualią įrangą ir susisiekti su mumis. Išnagrinėjus statybos sklypo ypatumus – reljefą, inžinerinių tinklų pajungimą, pagrindo įrengimą ir  transportavimo į vietą galimybes, pradedame gamybą. Užsakovo patogumui pateikiamos kainų ir įrangos lentelės.

•  Supaprastinta dokumentų derinimo tvarka
Šiuo metu Lietuvoje tokio tipo statiniams ( STR 1.01.07:2002 „Nesudėtingi (tarp jų laikini) statiniai“) galioja supaprastinta
dokumentų rengimo ir derinimo tvarka. Tai ženkliai sutaupo laiko ir pinigų sąnaudas.